Twitter Hesap Silme 2022 Güncel

Twitter, kullanıcılarının hesaplarını kalıcı olarak silebilmelerine olanak tanıyan bir sosyal ağ. Bu, hesabınızı silmek istediğinizde, hesabınızı geri getiremeyeceğiniz anlamına gelir. Bu makalede, adım adım Twitter hesabınızı nasıl kalıcı olarak sileceğinizi göstereceğiz.

maxresdefault.jpg

Twitter hesabını kalıcı olarak silmek için, öncelikle aşağıdaki adımları takip edin:

1. Adım: Twitter hesabınızı güvenli bir şekilde kapatın.
  2. Adım: Twitter hesabınızdan tüm içeriği yedekleyin.
  3. Adım: Twitter hesabınızı kalıcı olarak silin.

Twitter hesap kapatma öncesinde herkese Twitter verileri indirmeyi tavsiye ediyoruz. Bunun için “https://twitter.com/settings/download_your_data” adresini ziyaret etmeniz yeterli.

twitter-veri-indirme.jpg

Arşiv iste butonuna tıklayarak; hesap bilgileri, hesap geçmişi, uygulama ve cihazlar, hesap etkinliği, ilgi alanları ve reklam verileri içeren bir ZIP dosyası talep edebilirsiniz.

Twitter hesabınızı kalıcı olarak silmek için öncelikle Twitter'a giriş yapmalısınız. Daha sonra, Ayarlar ve Gizlilik bölümüne gidin. Bu bölümde, Hesabımı Sil düğmesini bulacaksınız. Hesabınızı silmek istediğinizden emin olmak için, Hesabımı Sil düğmesine tıklayın.

Son olarak, hesabınızı kalıcı olarak silmek için, Hesabımı Sil düğmesine tekrar tıklayın. Hesabınız kalıcı olarak silindiğinde, geri dönüşü olmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni Mesajlar

Yeni konular

Yeni Yazılımlar

• GeForce Experience
    GeForce Experience
    Nvidia ekran kartları için optimizasyon yapma ve sürücü güncellemeye yarayan yazılım.
    • Cihan Soykan
    • Güncelleme:
  • GPU Tweak III
    GPU Tweak III
    Asus ekran kartları için GPU yönetimi ve overclock aracı
    • Cihan Soykan
    • Güncelleme:
  • NVIDIA NVFlash
    NVIDIA NVFlash
    NVIDIA BIOS okuma ve yazma aracı.
    • Cihan Soykan
    • Güncelleme:
  • Intel Wireless Bluetooth driver - 32 Bit
    Intel Wireless Bluetooth driver - 32 Bit
    Destekli Intel Bluetooth aygıtları için gerekli driver.
    • Cihan Soykan
    • Güncelleme:
  • Intel Wireless Bluetooth driver - 64 Bit
    Intel Wireless Bluetooth driver - 64 Bit
    Destekli Intel Bluetooth aygıtları için gerekli driver.
    • Cihan Soykan
    • Güncelleme: