• Forumumuza moderatör alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilir veya Enes DM atabilirsiniz.

instagram hesap silme nasıl yapılır?

Space

Üye
Selam arkadaşlar artık instagram kullanmak istemiyorum.
Hem zaman kısıtlı hemde artık icerikler sıkıcı olmaya başladı.
Bunun yerine yaz aylarının tadını çıkarmak daha mantıklı ve eğlenceli geliyor.
instagram hesap silme nasıl yapılır?
ios instagram hesap silme

Musti

Üye
Burda yazılı gayet başarılı bir rehber hazırlanmış.
Sen kapatmak mı istiyorsun komple yoksa aramı vereceksin?

Cihan Soykan

CihanOnline
Yönetici
  1. İlk olarak istediğiniz hesaba ait bilgiler ile telefonunuzdan uygulamaya giriş yapın.
  2. Ana sayfanın sol alt kısmında yer alan profil fotoğrafınıza tıklayıp kendi sayfanızı açın.
  3. Kendi sayfanızda sağ üst köşede bulunan 3 tane alt çizgi şeklindeki alana tıklayın.
  4. Ayarlar sekmesine tıklayın.
  5. Yardım sekmesine tıklayın.
  6. Ayrıca yardım sekmesine tıklandığı zaman açılan yardım merkezi sekmesine tıklayın.
  7. Yardım merkezi sekmesinde sağ üst köşede yer alan 3 alt çizgi şeklindeki sekmeye tıklayın.
  8. Hesabınızı yönetme sekmesine tıklayın.
  9. Ayrıca hesabınızı yönetme adlı sekmeye tıklayın.
  10. Hesabınızı silme sekmesine tıklayın.
  11. İnstagram hesabımı nasıl silerim sekmesine tıklayın.
  12. Hesabı kalıcı olarak silmek için Hesabımı Sil yazan mavi renkli alana tıklayın.
  13. Açılan alanda neden hesabınızı silmeyi düşündüğünüze dair soruya uygun cevap verin ve şifrenizi girin.
  14. Ardından kullanıcı adınıza ait olan hesabı sil şeklindeki mavi butona tıklayın.
Bu işlemi tamamladıktan sonra size verilen süre zarfında fikrinizi değiştirirseniz. Yeniden giriş yapıp hesabı tut şeklinde seçim yapabilirsiniz. Aksi takdirde bu süre zarfına dek giriş yapmazsanız kalıcı işlem gerçekleşmiş olacaktır.

Yeni Yazılımlar