• Forumumuza moderatör alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilir veya Enes DM atabilirsiniz.

Haber Exxen paket fiyatları güncellendi! Büyük zam geldi!

Enes

CihanOnline
Yönetici
Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başlayan Exxen, yaz aylarına girdiğimiz günlerde 1 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu. Exxen paket fiyatları güncelleyerek abonelik sistemi fiyatlarına %68’e varan zam uyguladı. Platform Netflix gibi rakiplerine kıyasla içerik açısından yetersiz kalıyor olsa da, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi grup maçlarının yayın haklarını satın alması sonrasında spor tutkunları tarafından yoğun ilgi gördü.

Biliyorsunuz ki geçtiğimiz günlerde pek çok dijital platform abonelik hizmetlerine zam haberini duyurdu. Bu platformlar arasında önce Netflix yerini aldı, ardından ise Disney Plus’a zam geleceği haberleri yayılmakta. Bugün itibariyle de güncel Exxen abonelik fiyatları zam geldi.

exxen-zam-guncel-fiyatlar-2.webp


Exxen paketleri ve güncel fiyatları 2022​


Bugün ise bu platformlar arasına Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen’in dahil olacağı haberleri geldi. Exxen üyeliklerine %68’e varan oranında zam uygulanmakta. Netflix, Amazon Prime ve Disney Plus gibi servislerin aksine Exxen ilk çıktığı günden itibaren reklamlı abonelik paketleri sunuyor. Dolayısıyla televizyonlardaki gibi uzun süreli olmayan reklamları görmeyi kabul eden kullanıcılar çok daha uygun fiyatlar ile içeriklere erişebiliyor.

Zamdan sonra Exxen paketleri ve güncel fiyatlar nasıl değişti?


Biliyorsunuz ki Exxen’in reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik sistemi mevcut. Yüzde 68’e varan zam oranıyla birlikte yeni abonelik fiyatları belli oldu. Daha önce yalnızca aylık paket olarak satılan ExxenSpor aboneliği, yeni zamla birlikte ‘Yıllık’ seçeneğiyle de satışa sunulmakta.

 • Reklamlı Exxen Üyelik – Aylık – 29.90 TL yerine 39.90 TL
 • Reklamlı Exxen Üyelik – Yıllık – 24.91 TL x 12 yerine 33.50 TL x 12
 • Reklamsız Exxen Üyelik – Aylık – 39.90 TL yerine 54.90 TL
 • Reklamsız Exxen Üyelik – Yıllık – 33.25 TL x 12 yerine 45.90 TL x 12

Reklamlı paketin aylık ücreti 39.90 TL olarak belirlenirken, yıllık satın alım yaptığınızda 33.50 TL‘ye tekabül ediyor. Ayrıca reklamların olmadığı aylık paketin fiyatı ise 54.90 TL olarak belirlenmekte. Eğer reklamsız paketi yıllık satın almak istiyorsanız, aylık tutar 45.90 TL’ye düşüyor.

Buna ek olarak, Exxen’de yer alan spor müsabakalarına erişim sağlamak için ExxenSpor üyeliği satın almanız gerekiyor. Exxen + ExxenSpor şeklinde satılan üyelikler aynı şekilde, reklamlı ve reklamsız olarak ikiye ayrılıyor.

Reklamlı Exxen aboneliği fiyatları:​

 • Yıllık paket: 24.92 TL’den 33.50 TL’ye
 • Aylık paket: 29.90 TL’den 39.90 TL’ye çıktı.

Reklamsız abonelik ücretleri:​

 • Yıllık paket: 33.25 TL’den 45.90 TL’ye
 • Aylık paket: 39.90 TLden 54.90 TL’ye çıktı.

ExxenSpor’un reklamlı abonelik ücretleri:​


Yıllık paket: 94.90 TL

Aylık paket: 69.80 TL’den 119.90 TL’ye çıktı.

ExxenSpor reklamsız abonelik fiyatları:​


Yıllık paket: 107.30 TL

Aylık paket: 79.80 TL’den 134.90’a çıktı.

Exxen üyeliği nasıl yapılır?​

 • Öncelikle buraya tıklayarak Exxen‘in internet sitesine giriş yapın.
 • Ardından ana sayfada gördüğünüz adı soyadı ve e-posta adresi kısımlarına bilgilerinizi yazın ve üye ol tuşuna basın.
 • Sonrasında bir şifre oluşturun, telefon numaranızı girin ve sözleşmeyi kabul ettim butonunu seçili olarak işaretleyip devam butonuna tıklayın.
 • Doğrulama işlemi için telefon veya mail üzerinden size bir şifre gönderilecektir. Ancak dilerseniz bu adımı atlayabilirsiniz.
 • Karşınıza çıkan standart üyelik veya spor paketlerinden size uygun olanını seçerek ödeme adımına geçi tıklayın.
 • Son adımda kart bilgilerinizi yazarak ödemeyi tamamlayın.

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?​


Ayrıca Exxen üyelik nasıl iptal edilir? Exxen üyeliği iptal etmek çok kolay. Uygulama üzerinde “Hesabım”, web üzerinde “Hesap ve Ayarlar” sayfasında bulunan “İptal Et” butonuna tıklamak. Exxen aboneliğiniz anında iptal edilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi CihanOnline Forumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!Exxen paket fiyatları güncellendi! Büyük zam geldi! yazısı ilk önce CihanOnline üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 

Yeni Yazılımlar

Üst