• Forumumuza moderatör alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilir veya Enes DM atabilirsiniz.

En iyi ücretsiz YouTube MP3 dönüştürücüler

Enes

CihanOnline
Yönetici
Piyasadaki en büyük video paylaşım web sitesinden mp3 indirmek istiyorsanız, bir YouTube dönüştürücü yüklemek akıllıca olacaktır. Dizüstü bilgisayarınızda bir koleksiyon başlatmak veya Pixel 6 Pro yada iPhone 13 gibi bir Android-İOS cihazlarda da dinleyebilirsiniz .

Özellikle, YouTube videolarını Any Video Converter Free adıyla MP3’e dönüştürmek için sevdiğimiz bir tane var . Sadece MP3’e dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda çok çeşitli formatları da para harcamadan dönüştürebilir ve indirebilir.


Ancak ihtiyaçlarınız için aşırıya kaçabilir. Bu nedenle diğer bazı mükemmel dönüştürücüleri ve avantajlarını ve dezavantajlarını yazımıza dahil ettik. YouTube’dan nasıl mp3 indireceğinizi çok kısa sürede öğreneceksiniz.

Ancak uygulamalar yalnızca videolardan müzik indirmenize izin verir. Eğer videoları indirmek istiyorsanız, en iyi ücretsiz YouTube video indirme uygulamalarını deneyin.

Yetkisiz indirmelerin YouTube’un hizmet şartlarına aykırı olduğunu ve bu bilgilerin yalnızca yasal olarak izin verildiğinde ve/veya kullanıcının telif hakkı sahibinin iznine sahip olduğu durumlarda kullanım için olduğunu unutmayın. CihanOnline, bu ürünlerin herhangi bir telif hakkı ihlali amacıyla kullanılmasına göz yummaz.

Bir videoyu farklı bir formata dönüştürmeniz gerekiyorsa, WinX HD Video Converter Deluxe en iyi yazılımdır. Aşağıdaki araçlardan farklı olarak ücretsiz değildir. Ancak hemen hemen her kaynaktan (Facebook, YouTube, Vimeo, Blu-ray ve DVD dahil) videoları işleyebilir ve hemen hemen her dosya türüne dönüştürebilir. Farklı cihazlarda oynatmak için önceden ayarlanmış profilleri vardır.

En iyi YouTube to MP3 dönüştürücü uygulamaları​


eossEuPY8V7HjpT9m6U9WP-970-80.jpg.webp


1. Any Video Converter Free​

En iyi YouTube’dan MP3’e dönüştürücü – sadece kopyalayın, yapıştırın ve indirin​

ÖZELLİKLER​

İşletim sistemi: Windows
BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI

SATIN ALMA NEDENLERİ​

 • Mükemmel format seçenekleri
 • Ekstra filtreler ve efektler
 • Farklı cihazlar için profiller

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER​

 • Paketlenmiş ekstra yazılım

Hızlı, esnek bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücü arıyorsanız, bu araç tam size göre. Any Video Converter Free’yi adına göre değerlendirdiğiniz ve bir video formatından diğerine dönüştürmek için bir araç olduğuna söyleyebiliriz. Bu, yapabileceklerinin bir parçası olsa da, YouTube’dan videolar indirmek ve bunları MP3 olarak kaydetmek için de kullanılabilir – tam olarak aradığımız şey!

YouTube’dan MP3’e dönüştürme, programın tek amacı değildir, bu nedenle beklediğinizden daha büyüktür, ancak bu sizi düşündürmesin. (Ayrıca kurulum sırasında isteğe bağlı reklam yazılımını yüklememeye dikkat edin).

Güçlü ve çok yönlü bir yazılımı tek bir görev için kullanmak neredeyse aşırıya kaçıyor gibi görünüyor. Ancak MP3’leri indirmek, bir YouTube videosunun URL’sine yapıştırmak ve indirme işleminin tamamlanmasını beklemek kadar basit. Daha sonra çıktı formatı olarak MP3’ü seçebilir ve Şimdi Dönüştür düğmesine basabilirsiniz. YouTube’u MP3’e dönüştürmek için tek tıklamayla bir seçeneğin olmaması can sıkıcı, ancak bu pek de büyük bir zorluk değil.

2. 4K YouTube to MP3​

Hızlı, kullanımı kolay ve şaşırtıcı derecede esnek​

ÖZELLİKLER​

İşletim sistemi: Windows
BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI
4K İNDİRMEDE GÖRÜNTÜLE

SATIN ALMA NEDENLERİ​

 • Ek paket yazılım yok
 • Ses formatı seçimi
 • Kullanımı kolay
 • Birçok video sitesini destekler

4K YouTube to MP3, 4K Video Downloader‘a çok benzer (bu sayfanın devamında), ancak özellikle videolardan ses çıkarmaya adanmıştır.


4K YouTube to MP3’e, adına rağmen, videolardan müzikleri OGG ve M4A formatlarında kaydetmenize izin verir ve uygun bir hız ve kalite dengesi seçebilmeniz için çeşitli bit hızlarından seçiminizi yapabilirsiniz (deneyimlerimize göre, hatta en yüksek bit hızında indirme işlemi hızlı ve sancısızdır).


Sadece YouTube’u da desteklemiyor; Vimeo, Flickr, Facebook, SoundCloud ve diğerlerinde barındırılan videolardan sesi kaydetmek için de kullanabilirsiniz. Başlamak için adresi web tarayıcınızdan kopyalayın ve yeşil ‘URL Yapıştır’ düğmesini tıklayın.


Belki de en iyisi, bazı YouTube MP3 dönüştürücülerden farklı olarak, 4K YouTube to MP3’e, birlikte verilen ekstra yazılım olmadan gelir. Tek seferlik bir ücret karşılığında premium sürüme yükseltme, tüm çalma listelerini indirmenize olanak tanır, ancak ücretsiz yazılım günlük kullanım için mükemmeldir.

3. 4K Video Downloader

YouTube videolarından MP3, M4A veya OGG formatında ses kaydedin​

ÖZELLİKLER​

İşletim sistemi: Windows
BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI

[COLOR=var(--c-headings)]SATIN ALMA NEDENLERİ[/COLOR]

 • Reklam veya paket yazılım yok.
 • Oynatma listelerini indirebilmekte.

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER​

 • Yalnızca Windows.
 • Uzun çalma listeleri lisans gerektirir.

Çevresindeki en şık yazılım olmayabilir. Ancak 4K YouTube MP3’e yukarıdaki gibi 4K Video Downloader harikadır.

O da benzer şekilde çalışır, ancak bu uygulama esas olarak tüm videoları indirmek için olduğundan, birkaç ekstra adım daha vardır. Bir videonun URL’sini web tarayıcınızdan kopyalayın (YouTube, Vimeo, Facebook, Flickr ve DailyMotion’ı destekler) ve ‘URL Yapıştır’ı tıklayın. ‘Sesi ayıkla’yı seçin ve MP3, OGG veya M4A’yı seçin. Ardından ‘Çıkar’ı tıklayın ve ses dönüştürülecek ve seçtiğiniz hedefe kaydedilecektir. Tamamlandı.


4K Video Downloader’ın ücretsiz sürümü, özellikle belirli bir sanatçının birkaç şarkısını almak için kullanışlı olan bir çalma listesinde 24 adede kadar video indirmenize izin verir. Ayrıca Bir lisans anahtarı satın alırsanız daha uzun çalma listelerini indirebilir ve MP3 formatına dönüştürebilirsiniz , ancak yazılımın ücretsiz özellikleri çok etkileyici.

eossEuPY8V7HjpT9m6U9WP-970-80.jpg.webp


4. Free YouTube to MP3 Converter

Albüm resmiyle birlikte mp3 indirin ve dönüştürün​

ÖZELLİKLER​

 • İşletim sistemi: Windows, macOS
 • BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI
4K YOUTUBE’DAN MP3’E DÖNÜŞTÜRÜCÜ’DE İNDİRİN

SATIN ALMA NEDENLERİ​

 • Kullanımı çok basit.
 • İyi tasarlanmış arayüz.
 • Videoları birleştirebilir.

Free YouTube to MP3 Converter tam olarak beklediğiniz şeyi yapar (videoları YouTube’dan MP3 formatına dönüştürür) ve adına göre değerlendirmek tamamen güvenlidir.

Reklamcılık

Ancak bir kez kurulduktan sonra, bir tedavi içindesiniz. Seçeneklerle uğraşmanıza gerek yok, ilgilendiğiniz müziği hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Ses dosyanızı kaydetmek istediğiniz kaliteyi ve formatı seçmek için basit bir menüyü kullanın. URL’yi yapıştırın ve İndir’e tıklayın. Dosyalar bir çırpıda kaydedilir ve dönüştürülür.


Free YouTube to MP3 Converter’ın güzelliği, hiçbir karışıklık, gereksiz ve kafa karıştırıcı hiçbir şey olmamasıdır. Ayrıca tek bir amacı vardır ve bunu mümkün olduğunca verimli bir şekilde yapmak için tasarlanmıştır. Kesinlikle denemeye değer seveceğinize eminiz.

eossEuPY8V7HjpT9m6U9WP-970-80.jpg.webp


5. ClipGrab​

Sadece bir YouTube video URL’sini kopyalayın, ClipGrab gerisini halleder​

ÖZELLİKLER​

İşletim sistemi: Windows
BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI
CLİPGRAB’DA GÖRÜNTÜLE

SATIN ALMA NEDENLERİ​

 • Tek tıklamayla indirmeler
 • Entegre video arama
 • Birçok video sitesini destekler

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER​

 • Ekstra yazılım
 • Reklamcılık

Bir programın tam anlamıyla bir zevki olan ClipGrab, YouTube’dan MP3’e dönüştürmeyi güzel ve basit hale getiriyor. Ayrıca Opera tarayıcısının paketlenmesinin yanı sıra, kaçınmayı tercih ederseniz atlaması kolay.


Harika basit arayüz, kelimenin tam anlamıyla, işlerin ne kadar kolay olacağına dair hoş bir ipucu veriyor. Bir YouTube URL’sini panoya kopyalayın ve ClipGrab harekete geçerek ilgili videoyu sizin için indirmeyi teklif etsin.


Bu olmasa bile – örneğin, programı henüz çalıştırmamış olabilirsiniz – ilgili alana hızlı bir şekilde yapıştırmanız yeterlidir. Ardından, ‘Bu klibi yakala!’ düğmesini tıklamadan önce sesi MP3 olarak indirmekle ilgilendiğinizi belirtebilirsiniz. sadece bunu yapmak için düğmesine basın. Aradığınız MP3, kısa sürede sizin olacak.


İncelememizin tamamını okuyun: ClipGrab

En iyi YouTube to MP3 uygulaması için nelere dikkat etmelisiniz?​

Bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücü ararken. Göz önünde bulundurmanız gereken ilk şeylerden biri kaç videoyu dönüştürmek istediğinizdir. Bunu yalnızca bir veya iki kez yapacaksanız, çevrimiçi bir araç düşünmeye değer, ancak daha fazlası için özel bir masaüstü uygulaması indirmeye değer.Masaüstü yazılımı da daha hızlı olacaktır. Çünkü veriler uzak bir sunucuda işlenmez ve bazı uygulamalar aynı anda birden fazla YouTube videosunu MP3 formatına dönüşmekte.Yine de dikkatli olmakta fayda var. YouTube’dan MP3’e yazılımı çok popülerdir. Ayrıca bu kılavuzdaki tüm araçları kapsamlı bir şekilde test ettik ve bunları güvenle önerebiliriz.

2022’de en iyi ücretsiz YouTube MP3 dönüştürücüler yazısı ilk önce CihanOnline üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 

Yeni Yazılımlar

Üst