• Forumumuza moderatör alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilir veya Enes DM atabilirsiniz.

Disney Plus Suskunlar ve Ezel'in senaristi ile anlaşıldı

Cihan Soykan

CihanOnline
Yönetici
Bildiğiniz gibi dünyanın en büyükeğlence şirketlerinden biri olan Disney'in Disney Plus isimli bir video akış platformu bulunuyor ve bu platform yakın bir tarihte ülkemizde erişime açılacak. Son günlerde Türkiye'deki projeleriyle ilgili birçok haberi çıkan Disney Plus'ın önemli bir isimle anlaştığı ortaya çıktı.

Suskunlar ve Ezel Senaristi Pınar Bulut​

Disney Plus ile ilgili haberleri daha öncesinde birçok kez paylaşan gazeteci Birsen Altuntaş, geçtiğimiz saatlerde yaptığı haberde Disney Plus'ın Pınar Bulut ile anlaştığını açıkladı. Pınar Bulut daha öncesinde ülkemizde bir hayli popüler olan ve sevilen Ezel, Suskunlar ve Mucize Doktor gibi dizilerinde senaristliğini yapan isimlerden birisi.


Birsen Altuntaş'ın haberine göre Disney Plus ayrıca Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Hande Erçel, Pınar Deniz, Engin Akyürek ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerle anlaşmış durumda. Şu an için resmi olmasa da bilinen ilk yapımlar Recep İvedik projesi, Atatürk dizisi ve Kaçış dizisi.
 

Enes

CihanOnline
Yönetici
Görünüşe göre fırtına gibi piyasaya girecek 2022 digital platform savaşları başlıyooorrr..
 

Yeni Yazılımlar

Üst