• Forumumuza moderatör alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilir veya Enes DM atabilirsiniz.

Ücretli IPTV tavsiyesi

Enes

CihanOnline
Yönetici
Merhabalar arkadaşlar. Ücretli IPTV almak istiyorum. Güvenilir, donmayan, kasmayan, teknik desteği iyi olan IPTV server hangisini önerirsiniz? İnternet hızım çok iyi, Turkcell Superonline kullanıyorum. Güzel yorumlarınızı bekliyorum.

casper

Aktif Üye
Merhabalar arkadaşlar. Ücretli IPTV almak istiyorum. Güvenilir, donmayan, kasmayan, teknik desteği iyi olan IPTV server hangisini önerirsiniz? İnternet hızım çok iyi, Turkcell Superonline kullanıyorum. Güzel yorumlarınızı bekliyorum.
Free IPTV ve Alfa IPTV'lere göz atın. Ek olarak TVPlus'a da bakabilirsiniz.

Hangi amaç ile kullanacaksınız ?

casper

Aktif Üye
Geçen hafta GuekIPTV almıştım. İçinde her şeyi var Netflix, BlueTV, Exxen, PuhuTV gibi. İlk zamanlar da dizi izlerken biraz kasma, donma yaşadım şu aralar yaşamıyorum bu sorunu.

Cihan Soykan

CihanOnline
Yönetici
Donmayan IP TV daha icat edilmedi icat edilince söyleyin bende alırım.
Sonuçta yasa dışı illegal bir hizmet alıyorsunuz elbet arada sırada donma kasma yayından atma falan yapacaktır.
Bende tivigo var arada sırada acayip donuyor ama genelde donmuyor
bide teknik destek istemişsin hiç bi sağlayıcı sana destek vermez parasını verirsin
extreme bilgilerini verirler hepsi bu kadar nasıl kuracağın kullanacağın sana kalmış.

Yeni Yazılımlar