Haber 2022 En iyi ses değiştirici programlar

Enes

CihanOnline
Yönetici
Dijital ortamda sesini değiştirmek isteyen kişiler, PC ve mobil için en iyi ses değiştirici programlar hangileri sorusunun cevabını arıyor. Sizler için öne çıkan programları bir araya getirdik ve yazılımların yeteneklerini açıkladık. Ses değiştirici program kavramı genellikle Twitch ya da Discord gibi birden fazla kişi ile sohbet edilen platformlarda karşımıza çıkar. Anonim kalmak isteyen kişiler genellikle ses değiştirici programlar kullanmayı tercih ederler. Bununla birlikte başarılı ses değiştirici programlar kullanılarak anonim kalmanın yanı sıra sesin bambaşka bir insana aitmiş gibi duyurulması da mümkün olmakta.

Günümüzde bu amaca yönelik olarak kullanılabilecek çok sayıda program ve mobil uygulama mevcut. Ses değiştirici program ve mobil uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. Bunlar arasında ücretsiz olduğu kadar ücretli abonelik sistemiyle çalışan hizmetler de var. Bu noktada tercih kullanıcıya kalmış durumda. Ücretsiz hizmetler yeterli geliyorsa böyle bir program için yüksek meblağlar ödemeniz pek önerilmiyor. Gelin sizi bambaşka bir insana dönüştürecek bazı ses değiştirici programlara yakından bakalım.

ses-degistirici-programlar-pc-ve-mobil-icin-ses-degistiriciler.jpg


Ses değiştirici programlar kullanıcının sesinin ve tonunun değiştirilmesinde yardımcı olduğu gibi kullanıcıların perdelerini ayarlamasına da katkı sağlar. Ses değiştirici programlar genellikle eğlence amaçlı kullanılırlar.

En iyi 10 ses değiştirici programlar​

 1. Voice Changer
 2. Clownfish Voice Changer
 3. VoiceMeeter
 4. Super Voice Changer
 5. AV Voice Changer Software Diamond
 6. VoiceMod
 7. Discord Voice Changer
 8. Voxal Voice Changer
 9. Voice Changer with Effects
 10. MorphVOX

Voice Changer​


0b0bb44acfd5909c2b31751906685579e419b7c7.jpeg


Voice Changer, basit ama kolayca kullanılabilecek bir ses değiştirici programı. İnternet sitesini açtığınız zaman karşınıza üç seçenek çıkar; ses dosyası yüklemek, mikrofon kullanmak ve metni sese çevirmek. Bu üç seçenekten birini tercih ettikten sonra sıra sesin neye dönüşeceğini seçmektir. Popüler karakterlerin sesinden tutun, bir bebek sesine kadar karşınıza pek çok farklı ses değiştirme seçeneği çıkacak.

Clownfish Voice Changer


05eabf278ac788a6767b1f2aafa54b75f566bf6c.jpeg


Clownfish Voice Changer özellikle Skype, Steam ve Discord gibi platformlarda anlık olarak sunduğu başarılı performanslarla dikkat çeker. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan ses değiştirici program arka planda işlemciyi yormadan çalışır ve herhangi bir soruna neden olmaz. Canlı ses değiştirici özelliğinin yanı sıra metni sese çevirme özelliği de vardır. Erkek sesi, kadın sesi, robot, klon, helyum gibi çeşitli ses efektleri olan Clownfish Voice Changer eş zamanlı ses değiştirebilmektedir. Kullanılabilmesi için Windows Vista ya da daha güncel bir sürüme gereksinimi vardır.VoiceMeeter​


03e460234def5f9349e4426b8fb3c19f950d8c46.jpeg


VoiceMeeter, ücretsiz bir program olmasına rağmen güçlü sistemi ile gerçek profesyonellere hitap ediyor diyebiliriz. Ayrıca kolay ve hızlı kurulum sonrası MME, DX, KS, WDM, ASIO ve benzeri tüm ses dosya formatlarını işleyebilir ve canlı yayınlarda anlık olarak ses değiştirmekte.

Super Voice Changer


svc.jpg


Android mobil uygulaması olan SuperVoice Changer yalnızca bir ses değiştirici olarak çalışmayıp bir ses kurgu uygulaması olma özelliğini de taşır. Uygulama üzerinden ses kaygı yapılması, ses dosyalarının kesilmesi, düzenlenmesi ve canlı yayınlar esnasında anlık olarak ses değişimi yapılması mümkündür. Uygulama açıldıktan sonra ses değiştirme alternatiflerinden en uygun olan seçilip onaylanmalıdır.

AV Voice Changer Software Diamond​


d3c4457cd64a2f69c68cd4a7593f2ee2a32e5ac7.jpeg


Öncelikle belirtelim, AV Voice Changer Software Diamond programı gerçek anlamda profesyonellere hitap ediyor çünkü satış fiyatı yaklaşık 100 dolar. Ses kaydedebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz, özel ses efektleri oluşturabileceğiniz ve sesinizi canlı yayınlarda anlık olarak değiştirebileceğiniz AV Voice Changer Software Diamond programının ücretsiz deneme sürümünü kullanarak fikir edinmeniz mümkün.

VoiceMod​


voicemod-pro-header.jpeg


Sesi tamamen değiştirmektense çok daha havalı bir hale getirmek isteyenler için VoiceMod onlarca farklı ses değiştirme seçeneğine mevcut. Ses üzerinde oynama imkanı veren VoiceMod ince sesli kişilere seslerini bir tık kalınlaştırıp çok daha havalı ve bariton bir ses kalitesi yakalama ayrıcalığını tanır.

Discord Voice Changer​


e46c4a8192715e5da85e9095ce08a0d6aad93a4e.jpeg


Discord Voice Changer de bir Android mobil uygulaması ancak Google Play Store’da bulunmadığı için APK olarak indirerek cihazınıza kurmanız gerekiyor. Kendisini bir eğlence uygulaması olarak tanımlayan. Ayrıca Discord Voice Changer ile sonu gelmez ses efektlerini kullanarak canlı yayınlarda anlık olarak sesinizi değiştirmekte. Ses dosyaları düzenleyebilir ve farklı sesler ile yeni dosyalar kaydedilmekte.

Voxal Voice Changer​


voxal-voice-changer-27785-1.jpg


Voxal Voice Changer oyun. İletişim ve benzeri platformlar için en iyi ses değiştirici programlardan biri olarak kabul edilmekte. Müzik, oyun, seslendirme gibi birçok farklı noktada ses değiştirmeyi, sesin perdesini ve tonunu ayarlamayı sağlar. Bununla birlikte Voxal Voice Changer kullanabilmek için PC’nin mikrofona bağlanması gerekmekte. Hemen hemen tüm oyun ve sohbet platformları ile uyumlu bir yapıdadır. Sade bir arayüze sahip olması nedeniyle basitçe kullanılmakta.

Yazılım, podcast gibi ses içerikleri üreten kişiler için ideal bir alternatif olan. Voxal Voice Changer içerisinde yer alan ekolayzer ile ses seviyesi. Bas ve frekans ayarlamalarının yapılması mümkündür. Ayrıca Windows ve MacOS ile uyumlu olan. Voxal Voice Changer yapılan ses değişikliklerinin tek bir düzenleme ile. Tüm platformlara uygun hale getirilmesini sağlar.

Programın sunduğu yüzlerce ses efektinden biri seçilip ses dosyası olarak düzenlenebilir. Canlı yayınlarda anlık olarak ses değişimi yapılmakta. Kullanıcılar eğer isterlerse kendilerine özel bir ses efekti yaratma imkanından da yararlanabilirler. Ayrıca mikrofonu ve mevcut dosyaları kullanarak gerçek zamanlı efekt uygulanması imkanını verir.

Changer with Effects​Voice Changer with Effects de bir Android mobil uygulamasıdır. Bir mobil uygulama olmasının en büyük avantajı. Oluşturduğunuz ses dosyalarını zil sesi, alarm sesi ya da mesaj sesi olarak kullanabiliyor olmanızdır. Ayrıca Voice Changer with Effects uygulaması ile ses dosyalarını düzenlenmekte. Metni sese çevirebilir ve yaptığınız tüm bu çalışmaları kolayca sosyal medya platformlarında paylaşın.

MorphVOX​


ss_bdcfb6b09ab00b8f661cdb77e8e7e0eb26aa37c3.1920x1080.jpg


Çevrim içi oyunlarda başarılı performansı ile ön plana çıkan. MorphVOX’un temel hizmetleri kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmakta. Ancak programı çok daha profesyonel bir şekilde kullanabilmeyi sağlayacak. Farklı hizmetlerden yararlanabilmek için ücretli abonelik gerekli. MorphVOX kullanıcılara yalnızca canlı yayınlarda değil. Aynı zamanda çevrim içi oyunlar içerisinde de anlık olarak ses değiştirme imkanı verir.

Arka planda son derece başarılı bir şekilde çalışıyor. Program aynı zamanda sahip olduğu kısayollar sayesinde kolayca kullanılmakta. Belirli periyotlarda güncelleme alan MorphVOX bu sayede tüm ses uzantılarını destekler. Ayrıca ses anlık olarak program üzerinde değiştirilebilmekte olup. Özellikle yayıncılar canlı yayın sırasında seslerini değiştirip istedikleri efekti uygulamak için MorphVOX kullanmayı tercih ederler.En iyi ses değiştirici programlar yazısı ilk önce CihanOnline üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 

Yeni Mesajlar

Yeni konular

Yeni Yazılımlar

 • GeForce Experience
  GeForce Experience
  Nvidia ekran kartları için optimizasyon yapma ve sürücü güncellemeye yarayan yazılım.
  • Cihan Soykan
  • Güncelleme:
 • GPU Tweak III
  GPU Tweak III
  Asus ekran kartları için GPU yönetimi ve overclock aracı
  • Cihan Soykan
  • Güncelleme:
 • NVIDIA NVFlash
  NVIDIA NVFlash
  NVIDIA BIOS okuma ve yazma aracı.
  • Cihan Soykan
  • Güncelleme:
 • Intel Wireless Bluetooth driver - 32 Bit
  Intel Wireless Bluetooth driver - 32 Bit
  Destekli Intel Bluetooth aygıtları için gerekli driver.
  • Cihan Soykan
  • Güncelleme:
 • Intel Wireless Bluetooth driver - 64 Bit
  Intel Wireless Bluetooth driver - 64 Bit
  Destekli Intel Bluetooth aygıtları için gerekli driver.
  • Cihan Soykan
  • Güncelleme:
Üst