GPU Tweak III

GPU Tweak III 1.5.4.9

Boyut
66MB
Arayüz
Türkçe
Lisans
Ücretsiz
Sistem
Windows
Yayımcı
Asus
VirusTotal
0/60
ASUS GPU Tweak sisteminizdeki grafik kartlar için hız aşırtma gerçekleştirebilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar ekran kartları için çeşitli hızlandırmalar yapabilirler. Bu hızlandırmalar sistemlerindeki donanımsal farklılıklara bağlı olarak değişebilir. Sistemdeki diğer bileşenlerin nasıl çalışacağına bağlı olarak, bu hızlandırmalar sisteminizi ciddi anlamda yenileyebilir ve bazı kullanıcılar için sistemlerindeki en iyi performansı elde etmeyi sağlayabilir.

Eğer bir GPU sisteminize takılıyorsa, bu uygulamayı kullanarak sisteminizi hızlandırabilirsiniz. Ancak, bu uygulama ile yapılan hızlandırmalar sisteminizi ciddi anlamda yavaşlatabilir. Sisteminizdeki donanımsal farklılıklara bağlı olarak, bu hızlandırmalar sisteminizin çalışmasını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanmadan önce sisteminizin nasıl çalışacağına dikkat etmelisiniz.

ASUS GPU Tweak, sisteminizdeki grafik kartlar için hız aşırtma yapabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar ekran kartları için çeşitli hızlandırmalar yapabilirler. Bu hızlandırmalar sistemlerindeki donanımsal farklılıklara bağlı olarak değişebilir. Sistemdeki diğer bileşenlerin nasıl çalışacağına bağlı olarak, bu hızlandırmalar sisteminizi ciddi anlamda yenileyebilir ve bazı kullanıcılar için sistemlerindeki en iyi performansı elde etmeyi sağlayabilir.

Ancak, bu uygulama ile yapılan hızlandırmalar sisteminizi ciddi anlamda yavaşlatabilir. Sisteminizdeki donanımsal farklılıklara bağlı olarak, bu hızlandırmalar sisteminizin çalışmasını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanmadan önce sisteminizin nasıl çalışacağına dikkat etmelisiniz.

Bu uygulama ile kullanıcılar GPU üzerinde hız aşırtma özelliğini açıp kapatabilir ve ayrıca eş zamanlı olarak GPU ile ilgili bilgi görüntülemesi sağlayabilirler.

Özellikler:

• ASUS GPU Tweak ASUS G-serisi sistemlerde önceden yüklenmiş olarak gelir.
• ASUS GPU Tweak işletim sistemi başlatıldığında otomatik olarak hız aşırtma özelliğini aktive eder. Fakat kullanıcılar isterlerse bu varsayılan ayarı değiştirebilirler.
• ASUS GPU Tweak AC adaptör takılı iken çalışır.
• ASUS GPU Tweak sadece kullanılan hesapta yönetici izinleri var ise çalışır.
Yazar
Cihan Soykan
İndirme
110
Görüntüleme
167
İlk sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Cihan Soykan Kullanıcısından daha fazla kaynak

Üst