• Forumumuza moderatör alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilir veya Enes DM atabilirsiniz.
Disney+ Android

Disney+ Android 2.11.1-rc1

Boyut
26.18 MB
Arayüz
Türkçe
Lisans
Ücretsiz
Sistem
Android
Yayımcı
Disney
VirusTotal
0 / 62
Disney+ Disney'in resmi yayın platformudur. Diğerlerinin yanı sıra Star Wars: The Mandalorian veya Marvel's Loki gibi platform için özel olarak üretilmiş aile içeriklerinin yanı sıra klasik filmleri ve dizileri izlersiniz.

Disney+'ın çalışma şekli ve sağladığı özellikler Netflix, Amazon Prime Video ve HBO GO gibi diğer video akış platformlarındakilere çok benzer. Artık herhangi bir Disney filmini veya TV şovunu, gerekirse hem ses hem de altyazı için istediğiniz dili seçerek çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Aynı şekilde, hareket halindeyseniz, herhangi bir İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan, nerede olursanız olun, Disney içeriğini akış halinde kolayca oynatabilir veya çevrimdışı izlemek için indirebilirsiniz.

Disney+ aboneliğiyle, maksimum dört eşzamanlı akışla yedi adede kadar farklı profil oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, Disney'in en iyi klasik animasyon filmlerinin tümü de dahil olmak üzere, onlara özel olarak ayrılmış içerikle yedi yaş ve altındaki küçük çocuklar için özel profiller oluşturabilirsiniz.

Disney+, diğer akış platformları için güçlü bir rakip. Disney, Marvel, Pixar, Star Wars ve NatGeo içeriğinden yüzlerce film ve dizinin keyfini çıkarın. Bu uygulama sayesinde, mümkün olan en yüksek kalitede ve evinizde veya hareket halindeyken kurmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm seçeneklerle sunulan özgün, sağlıklı Disney içeriği elde edersiniz.

disneyplus start (1).jpg


lancer-disneyplus-box-android-1024x576.jpg
Yazar
Cihan Soykan
İndirme
60
Görüntüleme
110
İlk sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Cihan Soykan Kullanıcısından daha fazla kaynak

Üst