• Forumumuza moderatör alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilir veya Enes DM atabilirsiniz.
Clash Royale indir

Clash Royale indir 3.2872.3

Boyut
148MB
Arayüz
Türkçe
Lisans
Ücretsiz
Sistem
Android
Yayımcı
Supercell
VirusTotal
Clash Royale çılgın düellolarda diğer oyunculara karşı çevrim içi mücadele ettiğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Bu oyun, birçok oyuncu üzerinde popüler olduğu için birçok kişi tarafından bilinmektedir. Siteden Clash Royale'yi bilgisayarınıza veya Android cihazınıza indirebilirsiniz..

Clash Royale’in oyunu basit ve düzdür. Oyuna üç kule ile başlıyorsunuz: Bir tanesi ortada diğer ikisi de her bir köşede. Amacınız birliğinizi kullanıp kendi kulenizi korurken düşmanınızın ortadaki kulesini yok etmektir. Her turnuva eşitlik olmaması durumunda üç dakika sürer, eşitlik durumunda biraz daha ek süre verilir.

Clash Royale’de bir dolu farklı birlik vardır fakat öncelikle onların kilidini kırmalısınız. Birliklerin kilidini kırmak ve seviye atlamak için kartlar toplamalısınız. Bu kartlar turnuvaları kazandıkça sandıkların içerisinde bulunmaktadır.

Her bir Clash Royale biriminin özel bir karakteri vardır: hayat puanları, hücum uzaklığı, yayılma zamanı, hız vb. Bu özellikleri seviye atladıkça iyileştirebilir ve birliklerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Clash Royale ateşli ve eğlenceli çoklu oyunculu bir strateji oyunudur. Her düellonun kısa süreli olması (bir ile dört dakika arasında) istediğiniz zaman oynayabilmeniz anlamına gelmektedir. Artı, grafikler orijinal Clash of Clans’daki gibi çok seçkindir.
Yazar
Cihan Soykan
İndirme
98
Görüntüleme
132
İlk sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Cihan Soykan Kullanıcısından daha fazla kaynak

Üst